2017 metų gegužės 9-osios forume svečių teisėmis dalyvavo ir pranešimus skaitė verslo konsultantas, vadybos praktikas ir lyderystės mokymų treneris Gintaras Ignatavičius, komunikacijos ir rinkodaros ekspertas Linas Šiautkulis, sertifikuotas vadybos konsultantas, mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas, kvepalų kūrimo virtuozas Aistis Mickevičius, neseniai knygą apie startuolių sėkmės istorijas išleidęs Donatas Jonikas.

Neatsitiktinai antrą kartą asociacijos „Idėjų pakrantė“ organizuojamame forume tiek daug pranešėjų vyrų. Šių metų reginio šūkis – „Vyrai, įkvepiantys moteris“. Iš renginio išmanios moterys išsinešė dar ilgai jas lydėsiantį įkvėpimą, o prie forumo organizavimo prisidėjo ir gausus būrys rėmėjų:

Renginio Mecenatas:

ALFAROMEO – tai svajonių automobilis net išrankiausiai damai (Krasta Auto). Su naująja šios šeimos porele  Stelvio ir Giulia buvo galima susipažinti gyvai ir net užsiregistruoti pasimatymams bei smagiam pasivažinėjimui.  Ačiū už suteiktas galimybes ir puikų, jau antrus metus trunkantį, bendradarbiavimą.

Renginio Generalinis rėmėjas:

Build stuff  –  tarptautinių konferencijų organizavimo profesionalai. Jūsų finansinė parama buvo didelis indėlis Forumo turinio organizavime, o kuprinės bei išmanieji telefonų valikliai dabar vertinami ne tik IT vyrų, bet ir išmaniųjų moterų .

Sinners Burgers –  geriausių „burgerių“ Klaipėdoje gamintojai (ne veltui jų pavadinimas nuodėmėm apipintas ir velnio uodega apraizgytas). Ačiū už pakvietimus pietums ar vakarienei, kai norisi ko nors neįprasto, bet artimo mūsų skoniui. O laimės sausainėliuose rastos citatos kiekvienai dalyvei bus tarsi kelrodė žvaigždė veikloje.

ID studija – atskleidžia kiekvienos moters individualumą ir sukuria jai labiausiai tinkantį stilių. Ačiū už nupudruotas nosytes ir ryškias lūpas, kurios tapo vizitine Forumo moterų kortele.

Gėlių salone „Meilenė“  net ir gūdžią žiemą pakvimpa rojaus žiedais. Ačiū už pavasariu kvepiančias ir spalviškai puikiai derančias kompozicijas.

Auto Gelbėtojai – kelyje bėdos ištikta dama pirmiausiai nori pamatyti būtent juos. Specialūs kuponai skubančioms, bet vis dar ratų nepasikeitusioms damoms (nenuostabu, bet Forumo dieną sulaukėme sniego). Tą už jus gali padaryti įmonės vyrukai Jūsų kieme, kol jūs lepinatės puodeliu kavos ar įkvepiančia knyga.

Dizaino Pasaulis – netradicinių vizualinių sprendimų kūrėjai. Ačiū už foto sienelę, kuri tapo puikiu renginio akcentu.

Sofijos Migdolai – dangiško skonio gardumynai Jūsų šventei. Specialiai šiam renginiui kurti levandų spalvos, aviečių skonio desertai tirpo burnoje, sąlo širdyje ir nepaliko abejingų savo  nepriekaištinga išvaizda.Rėmėjai

Zinzino Coffee – kvapni šviežia kava, espreso kavos aparatai, arbata ir priedai. Pati skaniausia ragauta kava, kurios subtilus skonis ir nuostabus aromatas violiojo moteris taip, kad kai kurios neatsispyrė antram ar net trečiam puodeliui.

Young Living – aukščiausios kokybės eterinių aliejų gamintojas visame pasaulyje. Ačiū už kvapus, kurie svaigino, tonizavo, spalvino ir viliojo. Iki pat renginio pabaigos jų dėka moterys buvo gyvybingos ir kupinos jėgų bei noro veikti.

Aukra Maritime – jūrinių konstrukcijų iš plieno ir aliuminio lydinių gamintojai Klaipėdoje. Vyriška logika ir šaltas protas – pagalba pačiu kritiškiausiu metu ir problemų sprendimas čia ir dabar.

Kosmetologė Vilma Žebrauskienė – po jos atliekamų grožį puoselėjančių procedūrų jūsų odos švytėjimui neliks abejingų. Ypatingas pasiūlymas Išmaniosioms moterims, manau nepaliks abejingų profesionalo rankoms ir patirčiai.

Parduotuvė Aušra Moda – Nauja parduotuvė Klaipėdoje (Debreceno g. 61, Klaipėda). Tai vieta, kur visada rasite, kuo paįvairinti savo garderobą.

Vijos Marketingo Konsultacijos – efektyviausi rinkodaros, reklamos, grafinio dizaino sprendimai Jūsų verslui. „Vijos konsultacijos“ pasirūpino renginio komunikacija, reklama, rinkodaros sprendimais, vizualika, paruošė iškalbingus tekstus, konsultacijas ir kuravo organizacinius klausimus.

Bzz..travel – pašėlusiai smagios ir įsimintinos ekskursijos po Klaipėdą, Europą ir visą pasaulį. Ačiū Bzz..travel savininkei Anitai Špakauskei, už kupiną atradimų, žinių, įkvėpimo kelionę po Forumą, kuriai puikiai vadovavo.

Dizainerė Lina Ličkienė – Forumo grafinių sprendimų kūrėja. Puikus darbas buvo pastebėtas ir pagirtas pranešėjo, verslo tendencijų prognozuotojo Justo Gavėno.

DNB – bankas, kuris viską apgalvoja iki smulkmenų. Ačiū už atributiką, kuri naudinga kiekvienai moteriai tiek renginio metu, tiek po jo.

Išmanioji sveikatos akademija –  rūpestis, subtilus priminimas darbo knygos įrašuose, kad moteris mylėtų save, rūpintųsi savo sveikata, būtų aktyvios ir nesustabdomos. Juk sveika ir laiminga moteris – laiminga visa ją supanti aplinka.

Grožio akys – profesionalės, savo darbą mylinčios, moterų veiduose grožį kuriančios, konsultuojančios ir pasidalijančios savo žiniomis ir patirtimi specialistės. Forumo vedėjos ypatingai dėkoja visažistėms Astai ir Kristinai už joms sukurtą renginio įvaizdį.

Apollo boulingas – tai vieta, kur azartas, judesys, taiklus smūgis gali atnešti didžiulį pasitenkinimą ir puikų laiko praleidimą draugų ar bendraminčių apsuptyje. Ačiū už pakvietimus Išmaniosioms išbandyti, kas nebandė ar pasitobulinti, kas jau žaidžia boulingą.

MiKa grožio dirbtuvėlės – manikiūras, pedikiūras, blakstienų išryškinimas, antakių dizainas, makiažas – visa tai Jums padarys puiki savo srities specialisčių komanda. Ačiū už specialias nuolaidas Forumo dalyvėms.

epic Linen – namų tekstilė iš lino. Ačiū už kokybiškus lininius maišelius, kuriais naudosis ne tik lektoriai Vilniuje, bet ir Klaipėdos meras.

Bartenderis – baro virtuozas, kokteilių karalius, puikus šoumenas. Dėkojame už ypatingus, tik Forumui sukurtus kokteilius, kurie ne tik puikiai atgaivino, bet ir nuostabiai atrodė, dieviškai kvepėjo.

VIVI – tai lietuviška, natūrali, biologiškai aktyvi produkcija. Ačiū už dovanėles kiekvienai Forumo dalyvei.

Šokių klubas Cafe Latino – šokiai suaugusiems; poriniai pramoginiai; solo linijiniai moterims; šokiai su profesionaliu šokėju; individualios šokių pamokos; vestuvių šokis. Ačiū už suteiktą galimybę nemokamai apsilankyti ir išbandyti vieną iš siūlomų paslaugų.

Spaustuvė Reklamos sprendimai – Forumo reklaminių plakatų, dalyvio kortelių, bukletų spaustuvininkai. Ačiū už suteiktą patrauklią nuolaidą šioms paslaugoms.

Aureart – su didele meile, tikro rankų darbo unikalūs gaminiai, skirti vaikams, šeimai, draugams, namams. Ačiū už išskirtinius raktų pakabukus kiekvienai dalyvei.

Neringa Stankūnienė (Neolife) – konsultacijos, pagalba ir patarimai,  kaip jaustis puikiai, energingai, atrodyti gražiai bei sveikai.

Holistiniai masažai – tai dovana tavo kūnui ir sielai. Ačiū už nuolaidas ir galimybę moterims pasilepinti.

Visų Jūsų dėka jau tradicija tampantis „Išmanių moterų forumas“ buvo įspūdingas!