Jau trečius metus iš eilės vykstantis asociacijos „Idėjų pakrantė“ renginys Klaipėdos regiono moterims sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Šiais metais gegužės 4 d. renginys sukvietė net 150 dalyvių.

Renginyje svečio teisėmis dalyvavo lektorė iš Šveicarijos – verslo strategė Ingrida Elijošiūtė, charizmatiškasis Mindaugas Grajauskas iš Belgijos, sėkmės istorijomis dalinosi asociacijos narėNamai be gliuteno įkūrėja Loreta Balnaitė-Želnienė bei žinoma klaipėdietė visažistė Olesia Žuravliova.

Praktinės sesijos metu moterims talkino kūrybingoji fotografė Vita Jurevičienė, Google atstovės – Toma Grinytė dalinosi skaitmeninės rinkodaros įžvalgomis bei Dalia Jankevičiūtė mokė drąsiai pristatyti save ir savo pasiekimus, Monika Brazdžiūtė tikrino dalyvių verslo idėjas ir skatino nesustoti bei eiti tolyn.

Šis renginys pavyko dėl didžiulio mūsų rėmėjų indėlio.

Renginio mecenatas  – Krasta auto ir Alfa Romeo gražuolis – Jau trečius metus suteikiantis renginio dalyvėms galimybę ne tik pirmosioms išgirsti naujienas, bet ir išbandyti gražiuosius automobilius. Ačiū Jums už draugystę.

Renginio generalinis rėmėjasBuild stuff – tai tarptautinių konferencijų organizavimo profesionalai. Dėkojame, kad aktyviai skatinate moteris atrasti save technologijų sektoriuje.

Optikos centras – tai mobili pagalba Jūsų akims. Ačiū už spalvų, vasariško gaivumo pliūpsnį renginio metu bei pilną glėbį staigmenų.

Klaipėdos spauda – skaitmeninė spaustuvė, galinti klientams pasiūlyti įvairiausias spaudos ir reklamos gamybos paslaugas: pradedant meniu, vizitinėmis, etiketėmis, lipdukais, lankstinukais, skrajutėmis. Ačiū, kad pasirūpinote mūsų renginio spauda.

Džiaugiamės jau antrus metus besitęsiančia draugyste ir Dizaino Pasaulis dovana – fotosienele!

Maži dalykai keramikos ir porceliano papuošalai nuo šiol taps daugelio moterų favoritais. Ačiū už subtilias dovanas renginio dalyvėms.

Auto gelbėtojai – autoservisas, techninė pagalba kelyje tam, kad Jūsų kelionės tikslas būtų pasiektas be didesnių rūpesčių! Tuo įsitikino nemažas būrys išmanių moterų, kurios kreipėsi pagalbos ištisus metus.

Klaipėdos implantologijos klinika – tai specializuotas ir kasdieninis dantų gydymas. Jūsų dėka mūsų dalyvės nusišypsojo drąsiai ir nebijodamos iššūkių.

Klaipėdos valstybinė kolegija, rengianti darbo rinkoje paklausius specialistus, kur pagrindinis dėmesys skiriamas praktikai. Bendradarbiavimas tarp mokslo ir verslo tikrai įmanomas, tuo įsitikinome pakvietusios dalyvauti išmanių technologijų mugėje renginio metu

MiniBoss Klaipėda Business School, Lithuania – tai aktuali informacija išmanioms mamoms, kurioms rūpi vaikų ateitis ir jų verslumo ugdymas nuo mažumės. Būtent to ir siekia kiekviena išmani mama.

Vaikų klinika „Mama, aš sergu“ – pirmoji ir vienintelė privati vaikų klinika, kuri veikia integruotos sveikatos priežiūros principu, kurios vizija – dirbti tam, kad VAIKAI AUGTŲ SVEIKI. Mums taip pat rūpi vaikų ateitis.

„Lalene-desertų namai“ studijos, kurioje gimsta saldžiausi meno šedevrai, saldi dovana renginio dalyvėms nepaliko abejingų. Apie subtilius skonius kalbėta dar ilgai po renginio.

C&D Style – dovanų ir interjero aksesuarų salonai nuolat rūpinasi jų įvairove – stilingomis žvakidėmis, laikrodžiais, elegantiškais rėmeliais, albumais, unikaliomis vazomis, dekoracijomis, namų kvapų asortimentu, išskirtinių indų kolekcijomis, jaukia bei ypač prabangia namų tekstile. Šio salono dėka dalyves nudžiuginome kvapniomis gėlėmis bei dovanomis.

Gėlių salone „Meilenė“  net ir gūdžią žiemą pakvimpa rojaus žiedais. Ačiū už pavasariu kvepiančias ir spalviškai puikiai derančias kompozicijas.

UAB Audito gairės – įmonė, esanti Klaipėdoje ir Vilniuje, teikianti audito bei apskaitos paslaugas verslo įmonėms. Ačiū, kad palaikote mus ir tikite mūsų savanoriška veikla.

Revolut į renginį atvyko su staigmenomis – dovanojo nemokamas, jau kultinėmis tampančias Revolut korteles. Nuo šiol renginio dalyvės bus dar išmanesnės nei vakar.

Vijos Marketingo Konsultacijos – efektyviausi rinkodaros, reklamos, grafinio dizaino sprendimai Jūsų verslui ir forumo organizavimui. Deimantės Makarevičiūtės sukurta renginio stilistika, vizualizacija jau treti metai tampa forumo vizitine kortele.

Renginių tarnyba – visada pasiruošusi padėti organizuojant bet kokį renginį. Tuo įsitikinome pakvietusios į pagalbą šios tarnybos sielą Eriką Paltanavičiūtę.

Bzz..travel – tai ne tik kelionės bei pramogos po visą Europą, bet ir eilė organizacinių dalykų, kuriuos sprendžia asmeninė gidė Anita Špakauskė. Šie įgūdžiai labai praverčia organizuojant ir tarptautinius renginius kaip šis.

Branč photography – kiekviena užfiksuota akimirka  yra Jūsų istorijos dalis. Ačiū, Erika Brančelyte, už buvimą šio renginio svarbia dalimi.

Neringa Stankūnienė (Neolife) – konsultacijos, pagalba ir patarimai,  kaip jaustis puikiai, energingai, atrodyti gražiai bei sveikai.

Dėkojame Andrius Vengalis už aštrų žvilgsnį į renginio užkulisius bei detales jo metu.

Visų Jūsų dėka jau tradicija tampantis „Išmanių moterų forumas“ buvo įspūdingas!

[stm_spacer height=“30″]