Sausio 18 d. nuvilnijo Išmanių moterų asociacijos „Idėjų pakrantė“ 2-ojo gimtadienio šventė. Jos metu ne tik džiaugėmės išaugusiu būriu narių, nuveiktais darbais, bet ir dalijome dovanas bei prizus veiklioms bei aktyvioms narėms.

Be konkurencijos nominacijoje „Už metų startą“ išmanias dovanas – nešiojamus pakrovėjus power bank, įteikėme mūsų asociacijos narei Loretai Balnaitei-Želnienei bei Raimondai Šideikienei. Loretos pasakojimu, būtent po vieno asociacijos narių seminaro ji galutinai apsisprendė ir ryžosi atidaryti „Namai be gliuteno“ kepyklėlę-kavinę. Dabar čia galima paragauti įvairausių skanėstų, neturinčių gliuteno, įsigyti sveikuoliškų produktų arba juos užsisakyti iš anksto. Daugiau apie kepyklėlę rasite čia: https://www.facebook.com/namaibegliuteno/

Raimonda samdomą darbą iškeitė į asmeninės teisininkės statusą. Pakalbinta, ji akcentavo, kad yra pasiruošusi visada pagelbėti asociacijos narėms bei suteikti teisinę informaciją įvairiose srityse. Jos paslaugų ieškokite Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/AsmenineTeisininke/.

Kitas nominantes slaptu balsavimu išsirinko visos renginio dalyvės.

Nominacijoje „Už socialinės srities plėtrą“ titulo buvo vertos visos trys narės: Raimonda Kneitaitė, Aurelija Tamošaitienė ir Monika Birškienė. Raimondos iniciatyva pernai mūsų asociacijos narės pradėjo globoti Saugų vaikų globos namų auklėtinius – kas mėnesį organizavome mažus renginukus ar susitikimus su vaikučiais. Šiais metais šią idėją toliau tęsia Aurelija. Netrukus papasakosime apie vaikučių apsilankymą Jūrų muziejuje bei delfinariume. Tuo tarpu Monika jau antrus metus skleidžia idėją, skatina nares bei padeda renginyje „Padovanok suknelę“. Jos dėka IP moterys gali padovanoti savo rūbus moterims, kurioms labiau jų trūksta.

Išmaniosios moterys šioje nominacijoje vainikavo Aureliją Tamošaitienę.

Nominacijoje „Už drąsą bei ryžtą veikloje“ varžėsi Laura Sėlenienė, Lina Balsė, Asta Mikienė ir Indrė Benetienė. Laura mus nustebino atrasta jaunystės pristabdymo formule. „Jei nori kuo ilgiau išlikti jaunas, dirbk su jaunais žmonėmis, tikrai veikia“ – teigia Laura. Lina į mūsų būrį įsiliejo vos prieš porą mėnesių, bet jau sužavėjo savo užsispyrimu siekiant tikslų bei įveikiant sunkumus. O asociacijos narė Asta su mumis jau dvejus metus – kiek ją pažįstame, ji visada pasitempusi, veikli ir einanti pirmyn. Indrės ryžtas sužavėjo visas – nepaisant amžiaus, ji nuo šių metų siekia įgyti amatą ir vėl gavo mokinio pažymėjimą.

Šioje nominacijoje balsų dauguma išrinkta Laura Sėlenienė.

Nominacijoje „Darbštuolė bitelė“ turėjome net penkias kandidates: Dovilę Žemgulienę, Dainorą Dragūnienę, Jūratę Valiulę, Sandrą Kireliauskaitę ir Ingą Kulikauskę.

Dovilė mūsų nuolatinė pagalbininkė „už kadro“ – koreguojant tekstus, dirbant su reklama bei komunikacija; Dainora be nuolatinio samdomo darbo yra visu 100 proc. asociacijos veikloje bei kuruoja komunikaciją su narėmis, o Jūratė atsiranda visada tuomet, kai mus užpuola degantys darbai arba pati pasisiūlo pagalbai. Sandros dėka visus metus visos narės buvo pasveikintos ir paminėtos gimtadienio dieną Facebook paskyroje esančioje narių grupėje. Tuo tarpu Inga ėmėsi didelio projekto – kuravo narių duombazės kūrime bei koordinavime.

Iš šio gražaus būrio merginų, daugiausiai balsų pelnė Dainora Dragūnienė.

 „Žvitrioji akis/ paparacė“ nominacijai buvo pasiūlytos Aurelija Slavinskienė, Violeta Mačienė bei Monika Birškienė.

Visos trys merginos nuolat sukosi asociacijos renginiuose bei gaudė unikalias jų akimirkas, bet vienai iš jų pagyrų sulaukta labiausiai – paparace nominavome šio renginio iniciatorę bei kuratorę Moniką Birškienę.

Už karjeros šuolius nominacijoje „Verslo plėtra“ pasiūlytas šaunus būrys veiklių moterų. Tai – Aida Breivienė, Kristina Martinkutė, Deimantė Makarevičiūtė, Lina Gutauskienė, Alina Šachova ir Anita Špakauskė.

Aida – asociacijos direktorė be šios veiklos vysto dar kelias, o renginio dieną paskelbė, kad netrukus startuos su dar vienu projektu. Kristina ne be reikalo vainikuojama projektų valdove, nes jos parengtos projekto paraiškos dėka rudenį visoms miesto moterims galėjome pasiūlyti verslumo mokymų ciklą. Deimantė – naujoji asociacijos valdybos pirmininkė, šioje organizacijoje sukasi nuo pat pirmųjų dienų. Šiandien ji ne tik kuruoja komunikacijos sritį, bet buria, motyvuoja ir įkvepia moteris veikti – rekomenduoja kuria linkme vystyti verslus ar su kuo bendradarbiaujant tai padaryti būtų lengviau bei vertingiau. Lina per šiuos metus daug pasiekusi savo veikloje yra mums pavyzdys, kaip reikia siekti savo tikslų, net jei ir mažai tuo tiki. Jos kuruojama komanda yra pasiekusi puikių įvertinimų. Alina praėjusius metus apibūdino kaip plėtros – įsigijo ofisą, pasirašė ilgalaikes sutartis su didelėmis įmonėmis. Anitos veikla asociacijoje sutelkta į forumo organizavimą, ji subūrė šaunią renginio komandą bei tęsia savo veiklą ir šiais metais. Kadangi jos pagrindinis darbas yra sezoninis, tad žiemos metu visas jėgas skiria „Idėjų pakrantei“.

Šioje nominacijoje narės išrinko Anitą Špakauskę.

Be nominacijų tą vakarą taip pat vyko netradicinė kontaktų mugė, kurios metu buvo galimybė dar kartą visoms narėms prisistatyti, atrasti bendrų sąlyčio taškų veiklose, o kai kurios iš dalyvių sugeneravo ir bendras idėjas. Už šią mugę dėkojame asociacijos narei Ingai Kulikauskei.

Po to sekė žaismingi komandiniai užsiėmimai, vedami Aidos Breivienės bei ragaujamas šventinis tortas. Už visas vakaro įamžintas akimirkas dėkojame Neringai Rimgailei bei Monikai Birškienei.

Štai metai apsuko du ratus, o būrys bendraminčių išmanių moterų pavirto į solidžią Klaipėdos regiono Išmanių moterų Asociaciją „Idėjų pakrantė“, šiuo metu vienijančią beveik 80 narių. Tad kviečiame ir Jus tapti mūsų asociacijos nare bei draugiškos bendruomenės dalimi!