Startuoja moterų verslumo skatinimo programa! Mokymų programos tikslas – sudaryti moterims sąlygas kelti kompetencijas, leisti įgyti joms reikalingas žinias, įrankius kuriant, vystant savus verslus bei didinti jų motyvaciją imtis šių veiklų.

★ Kviečiame dalyvauti „Klaipėdos Išmanių moterų verslumo skatinimo PROGRAMOJE“ ★ Tai intensyvus, 3 praktinių mokymų ciklas, orientuotas į moteris, norinčias gal pradėti verslą arba gilinti žinias ir plėtoti jau turimą verslą. Dalyviams bus įteikti pažymėjimai apie išklausytus mokymus. Šiais metais parinkome tris intensyvias dienas, kurias išnaudosime maksimaliai.
Patyrę verslo konsultantai ir praktikai pasiruošę dalintis žiniomis ir pagalba Jūsų verslo sėkmei!
Dalyvių skaičius: 30. Tad skubėkite registruotis!

➼KAINA

MOKESTIS UŽ VISĄ CIKLĄ:
39 Eur asociacijos Idėjų pakrantė narėms.
49 Eur ne narėms.

MOKESTIS jeigu dalyvaujate viename arba dvejose užsiėmimuose:

13 EUR asociacijos Idėjų pakrantė narėms vieną užsiėmimą
17 EUR ne narėms už vieną užsiėmimą.

Yra numatyta galimybė pietauti vietoje. Taip Jūs galėsite pabendrauti tarpusavyje ir Jums nereikės ieškoti maitinimo įstaigos. Jeigu pageidaujate rinktis pietauti kartu – apie tai pažymėkite registracijos anketoje.

KAIP DALYVAUTI;
1. Užpildykite registracijos formą https://forms.gle/w4ZnPKe4eCD58GQY9

2. Sumokėkite dalyvės mokestį banko pavedimu į asociacijos sąskaitą:

Gavėjas: Asociacija „Idėjų pakrantė“
Įmonės kodas: 304167882
Banko pavadinimas: Swedbank AB
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr.: LT697300010160644976
Mokėjimo paskirtis: pvz.: Vardas, Pavardė, mokymų ciklas.

3. Gavę informaciją iš banko apie įvykdytą mokėjimą per 1-2 dienas Jums el. paštu išsiųsime patvirtinimo laišką apie SĖKMINGĄ registraciją į Klaipėdos išmanių moterų verslumo skatinimo programą.

*Dalyvės mokestis negrąžinamas.
** Šie mokymai rengiami įgyvendinant neformaliojo suaugusiųjų švietimo „Klaipėdos miesto moterų verslumo skatinimo“ programą, kurį iš dalies finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybės administracija.

PLATESNĖ INFORMACIJA:


✌️ MOKYMŲ DATOS ✌️:
🔎 2019 11 09 9:00 – 18:00 Grafinis dizainas. Kūrybinio rašymo dirbtuvės. Įtaigus bendravimas.
Trys skirtingos ir labai tarpusavyje susiję temos. Trumpas aprašymas apie mokymus:

★ Mokymuose planuojame net keletą praktinių užduočių. Bus užduotis, kuomet moterys turės trumpai pristatyti viena kitos verslus grupėse, bus teksto koregavimo užduotis. Darbas grupėse.
★ Antra dalis paskaitos bus skirta įtaigiam kalbėjimui – apie klausymą, tinkamų žodžių parinkimą ir t.t.
★ Trečioji mokymų dalis bus paskirta rašymui – lektorė yra pasirinkus keletą pavyzdžių, kur copywrite naudojamas etiketėse, paanalizuosime kelias didžiųjų prekybos tinklų svetaines ir kaip jie išnaudoja tekstą pardavimams.
★ Šiek tiek dėmesio skirsime ir paveiksliukams, vientisam svetainės dizainui.
★ Mokymų metu valandėlę skirsime įrankiams. Aptarsime patogius įrankius vizualiniam marketingui: kaip susikurti savo logo, kokios priemonės skirtos paveikslėlių redagavimui, koliažų kūrimo įrankiai ir kt.

🔎 2019 11 16 9:00 – 18:00 Pagrindiniai veiksmai efektyviam marketingui
Kiekvienai, turinčiai ar planuojančiai verslą, kyla klausimas: kaip komunikuoti taip, kad pardavimai augtų, o investuoti pinigai grįžtų su verslininkės laukiama nauda. Mokymų diena bus suskirstyta į kelis etapus, o kiekviename iš jų teorinės žinios bus įtvirtintos praktiniais pavyzdžiais.
★ Bendrieji efektyvūs marketingo veiksmai
a. Auditorija
b. Vertės pasiūlymas
c. Komunikacijos tikslai, SMART metodika
★ Komunikacijos planas
d. RACE ir AIDA modeliai
e. Komunikacijos kanalai
f. Konkurentų analizė
g. SEO
★ Turinio sklaidos kanalų analizė
h. INSTAGAM – teorija ir praktika
i. FACEBOOK – teorija ir praktika
j. Linkedin, Google my business – teorija ir praktika
★ Vartotojo kelio etapai – kada klientas iš tiesų tampa mūsų klientu?
★ Marketingo veiksmų bendras paveikslas – visos dienos mokymų apibendrinimas.

🔎 2019 11 30 9:00 – 18:00 – skirta asmeninių savybių gryninimui, savęs atradimui ir komandos formavimui.
Tema: „Džiaugsmas ir Skausmas: Kaip būti ir dirbti komandoje?“ Kokių savybių reikia kiekvienam iš mūsų, ir ką turi patirti bei išmokti komanda, kad darbas grupėje būtų sėkmingas?

★ DALYVAUJANČIOJI LYDERYSTĖ (ART OF HOSTING) – kaip įtraukti dalyvius į sprendimų, ieškojimą, priėmimą ir vykdymą, taip skatinant jų motyvaciją ir bendradarbiavimą.
★ KOLBO MOKYMOSI RATAS – patyriminio mokymosi svarba, kada ir kaip tai naudoti? Produktyvumo klaidų (Productive failure) svarba kuriant mokymosi patirtį.
★ Ne priverstinė komunikacija (NON VIOLENT COMMUNICATION) – kaip duoti ir priimti grįžtamąjį ryšį taip, kad kiti išgirstų ir suprastų. Teorijos bus paverčiamos praktinėmis užduotimis, todėl tai ką patirsime, išmoksime giliau, atsiminsime ilgiau ir sugebėsime taikyti paprasčiau. Kokios yra projekto fazės ir kaip geriausia joms pasiruošti? Kas atsitinka tarp komandos narių keliaujant nuo A iki B? Kaip išgyventi ir išmokti naviguoti visame šiame chaose?