Šis pavasaris verslioms Klaipėdos krašto moterims – ypatingas. Nuo šiol postūmiu ir parama jų verslui gali tapti asociacija „Idėjų pakrantė“. Suburti verslias moteris nusprendė visiškai skirtingų sričių atstovės, įkvėptos praėjusį pavasarį didžiuosiuose šalies miestuose vykusio mokymų ciklo „Išmani moteris“.
Asociacija „Idėjų pakrantė“ nėra vien verslininkių organizacija. Narėmis tampa ir verslus ketinančios kurti moterys, ir joms galinčios padėti bei patarti. „Visos mes turime skirtingą profesinę patirtį. Viena marketingo subtilybes išmano, kita grafinį dizainą, trečiai puikiai žinoma turizmo rinka. O kur dar kai kurių komandos narių patirtis ruošiant ir įgyvendinant įvairiausius projektus. Nė neabejojame, kad mūsų asociacijos veikla ilgainiui peržengs ne tik Klaipėdos krašto ribas, o ir taps rimtu partneriu panašia veikla užsiimančioms užsienio organizacijoms“, – planus dėstė viena iš asociacijos įkūrėjų Aida Breivienė. Asociacijos „Idėjų pakrantė“ veikla jau duoda pirmuosius vaisius. Verslios moterys porą kartų per mėnesį kviečiamos į įvairius užsėmimus. O jų metu užsimezgusios pažintys tampa įkvepiančiu postūmiu verslui. „Viena daro puikius rankdarbius, kita turi neįkainojamos patirties kuriant ir vystant įvairius verslus, trečia profesionali rinkodaros specialistė ir t.t., tad natūralu, kad kreipiamės viena į kitą ir tampame viena kitos klientėmis. Per šiuos metus susiformavo šaunus moterų tinklas ir tuo labai džiaugiamės. Asociacijos susibūrimuose ne tik kartu tobulinamės ir pramogaujame, o ir padedame konkuruoti rinkoje“, – atviravo kaip tik po „Išmani moteris“ mokymų ciklo jūrinių dovanų verslą įkūrusi Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.  Vos įsikūrusi asociacija neketina savo idėjų skleisti lengvu jūriniu brizu – gegužę Klaipėdoje planuoja nemenką idėjų audrą. Artimiausias asociacijos planas – surengti Klaipėdos išmanių moterų forumą. Renginys bus skirtas aktyviai verslu besidominčioms regiono moterims, planuojančioms pradėti ar plėsti savo verslą bei norinčioms įgyti žinių sėkmingam verslo kūrimui.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/naujas-versliu-klaipedos-krasto-moteru-traukos-centras-asociacija-ideju-pakrante-231-596067?copied