Sprendimą kurti verslą Lietuvos moterys dažnai atidėlioja dvejodamos savo žiniomis. Laimei, informacijos spragas užpildo specialiai moterų verslumui skatinti skirti renginiai ir projektai. Vienas tokių netrukus suburs ir verslias Klaipėdos regiono moteris. Antrą metą iš eilės uostamiestyje organizuojamas „Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017”.

VIETAKlaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salė (Pilies g. 4, Klaipėda).

DATA: 2017 m. gegužės 9 d., 16 val.

TEMA: „Verslumo paslaptys: motyvacija, ateities tendencijos, pardavimai, rinkodara, komunikacija?“

BILIETO KAINA 20 €, Asociacijos „Idėjų pakrantė“ narėms bilieto kaina 12 €.

Ne paslaptis, kad savo verslo imtis norinčios ar jau verslaujančios Klaipėdos regiono moterys žadina vyrų smalsumą. Į moterų profesinių ir asmeninių įgūdžių tobulinimo užsiėmimus neretai bando prasmukti ir stipriosios lyties atstovai. Pradžioje bandydavome išsisukti nuo vyrų draugijos, galiausiai pakeitėme taktiką ir į moterims skirtą renginį „Klaipėdos regiono išmanių moterų forumas 2017“ nusprendėme pakviesti visą vyrų desantą. Šiemet dauguma renginio pranešėjų – vyrai: verslo konsultantas, vadybos praktikas ir lyderystės mokymų treneris Gintaras Ignatavičius, komunikacijos ir rinkodaros ekspertas Linas Šiautkulis, sertifikuotas vadybos konsultantas, mažmeninės prekybos ekspertas Justas Gavėnas.

RENGINIO IŠSKIRTINUMAS

„Klaipėdos regiono Išmanių moterų forumas 2017“ skirtas verslioms moterims, kurios planuoja kurti savo verslą, plėsti jau turimą veiklą ir ieško naujų verslo nišų. Renginys išsiskiria sistemiškai sudėliota programa, nes atėjusios su verslo idėja dalyvės išeis su motyvacija ir planu, kaip tą įgyvendinti!  Didžiulę patirtį turintys lektoriai ir sėkmingi verslo atstovai pasidalins verslumo paslaptimis ir praktiniais patarimais rinkodaroje, pardavimuose, komunikacijoje ir pristatys ateities verslų tendencijas. Išmanioje kontaktų mugėje bus galima užmegzti vertingų kontaktų su potencialiais verslo partneriais ir klientais.

Jau antrus metus vykstantis „Išmanių moterų forumas 2017“ kasmet pritraukia daugiau nei 100 renginio dalyvių, būrį rėmėjų ir partnerių. Forumas sulaukia visuomenės susidomėjimo ir žiniasklaidos dėmesio. Anot 2016 metais vykusio renginio dalyvių: „Išmanių moterų forumas paliko didelį įspūdį, nes iš kitų panašių renginių išsiskyrė verslia ir optimistine renginio nuotaika, įkvepiančiais pranešimais, profesionaliu organizaciniu darbu bei dešimtimis užsimezgusių naujų verslo kontaktų ir partnerysčių“.

KĄ SUŽINOSITE?

  • Kaip įsimintinai ir vienu žodžiu pristatyti save pirkėjams, partneriams ir investuotojams?
  • Kaip suvaldyti dėmesį ir įtaką versle bei asmeniniame gyvenime?.
  • Kokios yra ateities tendencijos, kurios lems verslo sėkmę?
  • Kaip motyvuoti save verslo startui ir judėti pirmyn po pirmųjų nesėkmių?
  • Kokių verslo paslapčių galime išmokti iš vyrų?
  • Ir svarbiausias klausimas – kas įkvepia mus, moteris, judėti pirmyn ir kurti?

Platesni pranešimų aprašymai ir detali programa čia:https://www.facebook.com/events/1593830027324638/