Gegužės viduryje Klaipėdoje įvyko pirmasis verslių pajūrio moterų asociacijos “Idėjų pakrantė” organizuotas “Išmanių moterų forumas 2016”. Ši iniciatyva “Verslios Lietuvos” kolektyvą itin džiugina dėl to, kad visa tai yra pernykštės mūsų organizuotos “Išmanios moters” renginių ciklo tąsa, kurią klaipėdietės vykdo savarankiškai.

Po dvylikos pernykščių „Išmanios moters“ ciklo susitikimų, seminarų ir paskaitų, jose dalyvavusios uostamiesčio moterys ne tik įsteigė per 20 naujų verslų, bet ir susibūrė į „Idėjų pakrantės“ asociacija, kuri naujus moterų verslumą skatinančius ir puoselėjančius renginius organizuoja jau savarankiškai.

Tad į Klaipėdos centre gegužės 10 d. vykusį verslių moterų forumą susirinko per 80 viešnių. Jame įžvalgomis dalinosi derybų, NLP, motyvacijos ir kitų mokymų prekės ženklo „Victory Code“ įkūrėja Viktorija Česonytė, o apie produkto kūrimą ir pardavimus pasakojo programos „Talentų karta“ įkūrėjas Aleksejus Žaltkovski. Taip pat, skaitmeninio verslo plėtros patirtimi renginyje dalinosi vaikų drabužių prekės ženklo „Monomy“ įkūrėja Ineta Česnulevičienė, apie minios finansavimo (angl. crowfunding) galimybes pasakojo MB „Svencelės bendruomenė“ vadovė Reda Pazdrazdytė, o apie žinių dalinimosi galią kalbėjo „Nautical Breeze“ prekės ženklo įkūrėja ir „Idėjų pakrantės“ vadovė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.

“Verslios Lietuvos” komandos narės į renginį buvo pakviestos kaip idėjinės “Idėjų pakrantės” iniciatyvos įkvėpėjos, čia klaipėdietėms papasakojome apie mentorystės galimybes ir Nacionalinį mentorių tinklą, taip pat apie planuojamas veiklas elektroninių paslaugų ir kitose srityse.

O jau kitą dieną “Verslios Lietuvos” kolegės išvyko į “Verslios moters” renginį Mažeikiuose, čia 30-čiai mažeikiškių apie moterų versle stiprybes ir galimybes kalbėjo Laura Šimkevičienė, rinkodaros ir pardavimų paslaptimis dalinosi Donatas Jonikas, o Dovilė Čižaitė-Jonikė pasakojo, kaip jai sekėsi atsidaryti ir plėtoti fotostudiją Klaipėdos senamiestyje. Po pranešimų kalbėtojai tapo mentoriais ir konsultavo mažeikiškes.

https://www.verslilietuva.lt/naujienos/versliu-moteru-susitikimai-virto-nauju-judejimu-klaipedoje/[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]